Menu

pre dievčatá, od dievčat

tanečníčky z ladylicious

Inšpiruj sa ich energiou a štýlom

prečítajte si príbeh

Ladylicious oficiálne debutovali počas populárnej show Česko-Slovensko má talent. Dievčatá sa ale navzájom poznali už roky pred tým. Jedného dňa sa rozhodli, že vytvoria čisto dievčenskú skupinu, čo bolo v porovnaní s ostatnými tanečnými skupinami v Českej republike a na Slovensku nezvyčajné. Účinkovali v hudobných videách, na koncertoch, v rôznych televíznych projektoch, muzikáloch a laserových show. Čím sú také zaujímavé? Práve ten ženský faktor, ktorý z nich vyžaruje, keď sú na pódiu.

Momentálne žijem svoj sen. Som členkou úspešnej tanečnej skupiny, ktorú tvoria úžasné tanečníčky a zároveň moje najlepšie priateľky. Tanec je zábava, ale aj ťažká práca. Čo viac si môžem priať?

Bola som veľmi živé dieťa. Rodičia so mnou museli mať veľa trpezlivosti. Keď som však začala s tancovaním, všetku energiu som využila práve tam. To urobilo mojim rodičom ešte väčšiu radosť ako mne :)

Milujem oranžovú farbu – je plná energie – tak ako ja! 

Pre mňa je tanec masívnou vlnou emócií, slobody a lásky. Je šťastím, relaxom a neviditeľným jazykom duše!

L.A. a Lady style sú moje obľúbené štýly. Obdivujem originalitu Parris Goebel a jej úžasné kompozície. Vie, ako používať mužskú silu a zároveň zostať ženskou a sexy. Naša skupina sa snaží o to isté!

Milujem módu. Chcem vyzerať dobre aj keď cvičím. Ale myslím, že to chce každé dievča.

“Afterparties” po tréningoch sú ideálny spôsob ako ukončiť deň. Rady spolu oddychujeme, sedíme na káve a kecáme v kaviarni kúsok od nášho štúdia. Niekedy je to iba začiatok zaujímavého večera ;) 

Som závislá od tenisiek. Keď vidím také, ktoré sa mi páčia, musím ich mať. V šatníku mám doslova tucty tenisiek.

Naša skupina sa skladá z rôznych energií a osobností a to je na nej zaujímavé. Na javisku sa všetky naše kvality spájajú, čo je zárukou jedinečnej show!

S Ladylicious som najkratšie ale mám pocit, akoby som patrila k dievčatám už odjakživa. Sú ako moje sestry.

Mojím najobľúbenejším kúskom oblečenia sú legíny. Cítim sa v nich veľmi pohodlne a sexy :)

Mám v pláne otvoriť si svoje vlastné tanečné štúdio, kde sa budem venovať deťom . Verím, že pohyb je veľmi dôležitý a práve tanec je prirodzený spôsob ako žiť zdravo .

Každý deň skúšam vytvárať jedinečné kombinácie, ktoré práve odrážajú moju náladu.  

Páči sa ti, čo majú Ladylicious oblečené? Pripoj sa k nám na Facebooku a vyhraj tieto outfity!

ďalšie

drobné tanečnice

prečítajte si príbeh